Nagrywamy nową płytę

Po niespełna dwóch latach przygotowań w końcu trafiliśmy do studia nagrań! Od 9 do 13 lipca w Częstochowie gościliśmy u Księży Paulistów z Towarzystwa św. Pawła, gdzie pod czujnym okiem Michała Trąbskiego (realizator nagrań) oraz Łukasza i Nikodema Pospieszalskich, nagrywaliśmy opracowane wcześniej utwory.

Co teraz?

Podczas tego bardzo pracowitego tygodnia w studiu Księży Paulistów udało nam się zarejestrować wszystkie przewidziane na tą płytę piosenki. Czasu nie starczyło jedynie na pewne partie klawiszy, które jednak dogramy już w naszym studiu. Teraz czas na złożenie wszystkich fragmentów tej bardzo skomplikowanej układanki, tak aby wszystko pasowało jak należy. Gdy ten proces zostanie zakończony, wszystkie utwory zostaną odpowiednio zmiksowane oraz poddane masteringowi, dzięki czemu wszystko będzie grało tak, jak powinno.

Kiedy nowa płyta?

Na ten moment nie możemy jeszcze określić konkretnego terminu. Ze względu na okres wakacyjny nie wszystko można załatwić tak wszystko, jesteśmy jednak dobrej myśli i mamy nadzieję, że w październiku, gdy wrócimy po wakacyjnych praktykach do seminarium, będziemy mieli już cały materiał gotowy.

Jeszcze w trakcie wakacji na naszej stronie będziemy prezentować więcej szczegółów odnośnie do samej płyty i terminu jej wydania. Bądźcie z nami na bieżąco!